psiPARK.pl portal o psach

wspolpraca-z-portalem-o-psach
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

AjriszZona powiększa się o psiPARK.plZapraszamy Was do naszego nowego portalu o psach psiPARK.pl. Na blogu AjriszZona nadal możecie śledzić wydarzenia z życia Ajrisz, Pandy i naszych przyjaciół.

psiPARK.pl – portal o psach dla miłośników psów

  • INFORMUJEMY o psich parkach i wybiegach dla psów
  • EDUKUJEMY o bezpiecznej zabawie na wybiegu
  • ROZMAWIAMY o radościach i problemach opiekunów psów

Z naszymi psami żyjemy w dużym mieście, dlatego tak ważne są dla nas miejsca, w których czworonogi mogą swobodnie i bezpiecznie biegać. Nasze zainteresowanie parkami i wybiegami dla psów związane jest mocno z organizacją spotkań i spacerów na jednym ze śląskich wybiegów dla psów. Pierwsze z nich miało miejsce w marcu 2015 r. W tym czasie stworzyliśmy jeden z pierwszych w Polsce profili na Facebooku poświęconych psim parkom i wybiegoma wraz z nim wyjątkową, psiolubną społeczność.

Radości z powstawania nowych parków i wybiegów dla psów w Polsce towarzyszy przekonanie o potrzebie edukacji na temat bezpieczeństwa i komunikacji psów. Staramy się to realizować za pośrednictwem naszego portalu psiPARK.pl.

Psy towarzyszą nam od ponad 20 lat i całe nasze życie jest związane z nimi. Są dla nas jak rodzina. Na łamach portalu dzielimy się naszym doświadczeniem, odpowiadamy na pytania, które nurtowały nas i znajomych opiekunów psów, próbujemy zebrać porady przydatne dla każdego, kto opiekuje się psem lub przygotowuje się do przyjęcia nowego domownika, jak również dostarczać informacji na wszystkie bieżące i nowoczesne potrzeby opiekunów psów oraz samych psów.

Zapraszamy do lektury i do tworzenia z nami psiego PARKU!

Zespół psiPARK.pl

Przeczytaj koniecznie na psiPARK.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube